Wykończenie wnętrz

Wnętrze z myślą o
Tobie

Marzysz o nowoczesnej aranżacji, klasycznym wyglądzie lub minimalistycznym stylu wnętrza? Dobrze czujesz się w przestrzeni, która nie tylko zachwyca estetyką, ale także jest funkcjonalna?

 

Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom przedstawiamy firmę Studio Aranżu oraz SaniWell – nasi partnerzy pomogą zaplanować i nadzorować cały proces wykończenia mieszkania zarówno w zakresie podstawowych rozwiązań pakietowych jak i projektów indywidualnych. Ich profesjonalne doradztwo pozwoli zaoszczędzić czas i zapewni odpowiednie wsparcie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i umówienia konsultacji.

STUDIO ARANŻU

Studio Aranżu – Podkreśl indywidualność swojego wnętrza z naszą pomocą.

 

Ze niezwykłą starannością i konsekwencją dążymy do spełnienia oczekiwań naszych Klientów, którzy marzą o wyjątkowym, nietuzinkowym wnętrzu. Niezależnie od metrażu, budżetu, czy dalszego przeznaczenia nieruchomości, musi ona posiadać swój charakter. Nie boimy się odważnych kolorów, czarnych sufitów, struktur. To dla Was szkolimy się i szukamy nowych inspiracji.

 

„Każde pomieszczenie ma duszę, a zadaniem projektanta jest ją odkryć i uczynić widoczną.”
– Madeleine Castaing


Skontaktuj się z namiOferta wykończenia

SaniWell

Czy jedna firma może być odpowiedzialna za absolutnie wszystkie prace, prowadzące do wnętrza gotowego do zamieszkania? Poznaj „wchodzisz i mieszkasz” – najbardziej spersonalizowaną usługę „pod klucz”, którą wyróżnia nie tylko kompleksowość, zindywidualizowane podejście w wykończeniu i wyposażeniu mieszkania, ale również wieloletnie doświadczenie, które zawsze jest w cenie usługi SaniWell.

 

Dowiedz się dlaczego „wchodzisz i mieszkasz” to więcej niż pod klucz. Sprawdź nasze usługi projektowe i remontowo-budowlane, jak i dostępne elastyczne pakiety wykończeniowe. Skontaktuj się z nami, zaproponujemy najlepszą opcję na wykończenie Twojego mieszkania.


Skontaktuj się z namiOferta wykończenia


Razem możemy uczynić Wasze mieszkanie
wyjątkowym.